Přespolní běh Cvikov 2008 (muži)

2. května 2008 v 22:27 |  Přespolní běh Cvikov
Název závodů:Přespolní běh Cvikováčku Cvikov a KP LKAS v přespolním běhu
Datum a místo:kynologický areál Cvikov
Pořadatel:Cvikováček Cvikov
Hlavní rozhodčí:Miloslav Sviták
Výsledky zpracovává:Alena Svitáková z AC Česká Lípa
nejmladší žáci (97-98) 500m
1Vacek Pavel97CVIKO1:41
2Štěpánek Jaroslav970320ACCLI1:42
3Fanta Jiří98CVIKO1:49
4Stůj Radek98CVIKO1:53
5Klimeš Milan97CVIKO1:57
6Salaba Tomáš97CVIKO2:02
mladší žáci (95-96) 1 000m
1Žabka Martin95SNLIB3:28
2Cmunt Petr96NOBOR3:42
3Bradník Matěj96VARNS3:56
4Tancoš Patrik95CVIKO4:10
5Bárta Vít961008ACCLI4:16
starší žáci (93-94) 3 000m
1Selimovič Mirza930925JABPJ11:34
2Bárta Hynek941220ACCLI12:12
3Sviták Miloslav930928ACCLI12:51
4Krtička Matyáš94SNLIB14:13
dorostenci (91-92) 4 000m
1Papík Roman920126ACCLI15:12
2Nuska Matěj911106JABPJ16:41
3Til Jaroslav91CVIKO17:06
4Vojtíšek Jakub92NOBOR18:02
junioři (89-90) 6 000m
1Schulhof Jan89SNLIB22:03
2Hrdina Jakub900205ACCLI24:43
3Kozler Tomáš90TJRUM26:17
4Láslo Petr900511ACCLI32:21
muži - mílaři (88 a starší) 4 000m
1Podroužek Dušan74SNLIB13:05
2Ježek Přemysl82SNLIB13:37
3Podrazil Jiří88SNLIB14:03
4Malý Jiří531026ACCLI15:41
5Stránský Jiří63CVIKO18:59
6Půlkrab Jan49SKI Polevsko22:18
muži - vytrvalci (88 a starší) 10 000m
1Daňko Miroslav77LABE TRICLUB38:20
2Švarc Ondřej83TT Cyklorenova Cvikov41:17
3Hochmut Jaroslav790903ACCLI41:43
muži - veteráni (68 a starší) 10 000m
1Sádovský Luboš65Jablonec nad Nisou38:55
2Bufka Zdeněk570920ACCLI39:43
3Slaměný Oldřich520805Sauer Žandov41:26
4Šrachta Vladimír60Cyklosprint Cvikov41:39
5Skočovský Petr62ACCLI45:56
6Procházka Milan48Pišta tým Doksy47:27
7Kalvoda Břetislav55Cyklosprint Cvikov48:27
8Sviták Miloslav590531ACCLI51:48
9Plecháček Jiří44Sokol Tuhaň54:57
 

Přespolní běh Cvikov 2008 (ženy)

2. května 2008 v 22:23 |  Přespolní běh Cvikov
Název závodů:Přespolní běh Cvikováčku Cvikov a KP LKAS v přespolním běhu
Datum a místo:kynologický areál Cvikov
Pořadatel:Cvikováček Cvikov
Hlavní rozhodčí:Miloslav Sviták
Výsledky zpracovává:Alena Svitáková z AC Česká Lípa
dívky roč. 99 a mladší 500m
1Bočková Markéta00NOBOR1:58
2Klimešová Eliška00CVIKO2:01
3Skočovská Anna00ACCLI2:03
4Jeřábková Ema99NOBOR2:13
5Jeřábková Nina01NOBOR2:25
nejmladší žákyně (97-98) 500m
1Reicheltová Ivana980620ACCLI1:50
2Kotrčová Kateřina97CVIKO1:56
3Kostenková Martina97CVIKO2:01
mladší žákyně (95-96) 1 000m
1Skočovská Marie950730ACCLI3:42
2Mrázková Michaela960304ACCLI3:56
3Papíková Ladislava960325ACCLI3:59
4Bišická Nikola96CVIKO4:06
5Krátká Lenka96CVIKO4:19
6Jasanská Michaela96NOBOR4:23
7Hajdů Marie95ACCLI4:35
starší žákyně (93-94) 2 000m
1Nováková Jana930213ACCLI7:37
2Bínová Radka930918ACCLI7:49
3Süssnerová Veronika940518ACCLI8:27
dorostenky (91-92) 3 000m
1Půčková Olga94NOBOR12:51
2Havranová Barbora93NOBOR13:27
3Englová Eva920618ACCLI13:37
4Staňková Anna93MLBOL14:28
5Nožičková Kristýna92NOBOR16:38
6Musilová Klára920727NOBOR18:38
juniorky (89-90) 4 000m
1Bínová Radka930918ACCLI18:35
2Nováková Jana930213ACCLI18:35
3Svitáková Hana901225ACCLI20:21
4Musilová Tereza900323ACCLI24:27
ženy (88 a starší) 6 000m
1Všetečková Lenka84České Budějovice22:16
2Loubková Ivana800520TT Cyklorenova Cvikov23:11
3Loubková Kateřina811021TT Cyklorenova Cvikov23:12
4Müllerová Lucie78SNLIB23:37
5Hanzlová Veronika81ACCLI28:27
6Půlkrabová Šárka72SKI Polevsko34:49
7Svitáková Alena660513ACCLI35:40
8Rozborová Jitka681205VARNS36:54
9Jínová Vladimíra66VARNS38:18

Jarní přepolní běh Sosnová 12. 4. 2008 (muži)

2. května 2008 v 22:12 |  Přespolní běh Sosnová
Nejmladší žáci - ročník 1997 a mladší - 350m
1Čiháček David1997Slovan Varnsdorf1:44 min
2Vacek Pavel1997Cvikováček Cvikov1:46
3Stůj Radek1998Cvikováček Cvikov1:50
4Hlubůček Tomáš1997ZŠ Ant.Sovy Č.Lípa1:54
5Klimeš Milan1997Cvikováček Cvikov2:01
6Pavlovec Dan2000OK Nový Bor2:03
Mladší žáci - ročník 1995 - 1996 - 700 m
1Pavlovec Jan1995OK Nový Bor3:37 min
2Cmunt Petr1996TJ Jiskra Nový Bor3:38
3Brábník Matěj1996Slovan Varnsdorf3:54
4Skalický Jakub1995Slovan Varnsdorf3:57
5Bárta Vít1996AC Česká Lípa4:25
6Tancoš Patrik1995Cvikováček Cvikov5:15
Starší žáci - ročník 1993 - 1994 - 1800 m
1Selimovič Mirza1993SK ZŠ Jablonné v P.6:06 min
2Calda Vladimír1993Dukla Liberec6:16
3Lomič Šimon1993OK Nový Bor6:19
4Bárta Hynek1994AC Česká Lípa6:41
5Sviták Miloslav1993AC Česká Lípa7:14
6Hořenovský Štěpán1993Slovan Varnsdorf8:03
Dorostenci - ročník 1991 - 1992 - 3600 m
1Papík Roman1991AC Česká Lípa12:59 min
2Til Jaroslav1992Cvikováček Cvikov13:39
3Vojtíšek Jakub1992TJ Jiskra Nový Bor14:51
Junioři - ročník 1989 - 1990 - 5400 m
1Kozler Tomáš1990TJ Rumburk20:05 min
2Hrdina Jakub1990AC Česká Lípa20:26
Muži mílaři - open závod - 3600 m
1Ježek Přemysl1982AC Slovan Liberec11:40 min
2Urbánek Petr1981AC Slovan Liberec11:51
3Schulhof Jan1989AC Slovan Liberec11:57
4Valenta Petr1987SK ZŠ Jablonné v P.12:30
5Šrachta Vladimír1960Cyklosprint Cvikov13:35
6Slaměný Oldřich1952AC Česká Lípa13:52
Muži - ročník 1969 - 1988 - 9000 m
1Pražák Petr1971TJ Doksy33:39 min
2Hochmut Jaroslav1979AC Česká Lípa34:27
3Pavlovec Petr1963OK Nový Bor41:01
Muži - ročník 1959 - 1968 - 9000 m
1Kašparec Petr1962AC Česká Lípa35:25 min
2Horáček Pavel1964Česká Lípa35:27
3Šrachta Vladimír1960Cyklosprint Cvikov35:56
4Skočovský Petr1962AC Česká Lípa37:44
Muži - ročník 1958 a starší - 9000 m
1Bufka Zdeněk1957AC Česká Lípa33:30 min
2Malý Jiří1953AC Česká Lípa33:47
3Trejbal Karel1951SKP Mladá Boleslav35:58
4Procházka Milan1948TJ Doksy38:33
5Kalvoda Břetislav1955Cyklosprint Cvikov39:10
6Plecháček Jiří1944Sokol Tuhaň50:33
Omlouváme se, ale z důvodů kapacity znaků, jsou uvedeny výsledky nejvíce do 6.místa .
 


Jarní přepolní běh Sosnová 12. 4. 2008 (ženy)

2. května 2008 v 21:59 |  Přespolní běh Sosnová
Jarní přespolní běh - 16.ročník
Datum: 12.4.2008
Místo: Česká Lípa-lesní prostory v Sosnové
Ředitel závodů: Dogaru Vasil st.
Hlavní rozhodčí: Németh Milan st.
Počasí: zataženo, 8o C
Nejmladší žákyně - ročník 1997 a mladší - 350 m
1Kotrčová Kateřina1997Cvikováček Cvikov1:51 min
2Kostenková Martina1997Cvikováček Cvikov1:55
3Skočovská Anna2000AC Česká Lípa2:01
4Jeřábková Ema1999TJ Jiskra Nový Bor2:06
5Jeřábková Nina2001TJ Jiskra Nový Bor2:21
6Ludvíková Anastazie2001Česká Lípa2:53
Mladší žákyně - ročník 1995 - 1996 - 700 m
1Skočovská Marie1995AC Česká Lípa3:39 min
2Papíková Ladislava1996AC Česká Lípa3:51
3Řeháková Petra1995Slovan Varnsdorf3:52
4Mrázková Michaela1996AC Česká Lípa3:54
5Dubská Pavlína1995Slovan Varnsdorf4:21
6Hajdů Marie1995AC Česká Lípa4:23
7Sladkovská Tereza1996Slovan Varnsdorf4:45
Starší žákyně - ročník 1993 - 1994 - 1800 m
1Nováková Jana1993AC Česká Lípa6:38 min
2Růžičková Karolína1994TJ Spolana Neratovice6:39
3Bínová Radka1993AC Česká Lípa6:59
4Rutteová Štěpánka1994AC Česká Lípa7:58
5Málková Markéta1994AC Česká Lípa8:27
6Čiháčková Jana1994Slovan Varnsdorf8:55
Dorostenky - ročník 1991 - 1992 - 3600 m
1Bínová Radka1993AC Česká Lípa16:00 min
2Nováková Jana1993AC Česká Lípa16:01
3Englová Eva1992AC Česká Lípa16:14
Juniorky - ročník 1989 - 1990 - 3600 m
1Růžičková Karolína1994TJ Spolana Neratovice14:53 min
2Musilová Tereza1990AC Česká Lípa20:21
Ženy mílařky - open závod - 1800 m
1Hanzlová Veronika1981AC Česká Lípa6:53 min
2Dráhová Věra1988AC Slovan Liberec7:58
3Rozborová Jitka1968Slovan Varnsdorf8:24
4Svitáková Alena1966AC Česká Lípa8:32
Ženy - ročník 1988 a starší - 5400 m
1Loubková Kateřina1978Cyklorenova Cvikov20:39 min
2Samlerová Lucie1986AC Slovan Liberec22:47
3Hanzlová Veronika1981AC Česká Lípa23:39
4Vaňková Irena1959AC Slovan Liberec23:53
5Vaňková Renata1988AC Slovan Liberec25:43
6Půlkrábová Šárka1972Ski Polevsko29:30

Výsledky Velikonoční laťky 2008 (muži)

2. května 2008 v 21:49 |  Velikonoce nad laťkou 07;08
Veřejné závody ve skoku vysokém (hala).
Pořadatel: AO TJ Slovan Varnsdorf
Místo: Sportovní hala ve Varnsdorfu, ul. Západní 2984
Datum: 15.03.2008 od 9,00 hod.
ředitel závodu : Stanislav Skalický
hlavní rozhodčí : Ladislav Kubíček
Chlapci nar. v roce 1997 a mladší
1.
Čiháček David 97
Sn Varns.
1,20
2.
Ježek Šimon 98
ZŠ Edison.
1,10
Mladší žáci 95-96
1.
Souček Lukáš 96
Česká Lípa
1,20
2.
Holubář Filip 96
ZŠ Edison.
1,20
Starší žáci 93-94
1.
Brůček Jan 93
AC Č.Lípa
1,60
2.
Sviták Miloslav jun. 93
AC Č. Lípa
1,55
3.
Lehroch Vojtěch 94
BG Varns
1,50
4.
Štefan Jiří 93
ZŠ náměstí
1,45
5.
Dat Martin 93
ZŠ náměstí
1,45
6.
Němec Aleš 93
ZŠ náměstí
1,35
7.
Roller Tomáš 93
BG Varns.
1,35
8.
Ponča Miroslav 93
ZŠ náměstí
1,30
Dorostenci 91-92
1.
Holoubek Jakub 92
ZŠ Jabl.v P.
182
2.
Vu Vinh 92
ZŠ náměstí
1,60
3.
Hromek Karel 92
AC Č. Lípa
1,50
Junioři 89-90
1.
Dejsun Dimitro 89
Sn Varns.
1,70
2.
Nožička Jakub 90
Nový Bor
1,65
Muži nar. 88 a dříve
1.
Souček Petr 75
AC Č.Lípa
1,79
2.-
Nejedlý Petr 88
AC Č.Lípa
1,73
3.
Hochmut Jaroslav 79
AC Č.Lípa
1,60
4.
Sviták Miloslav 59
AC Č.Lípa
1,35

Výsledky Velikonoční laťky 2008 (ženy)

2. května 2008 v 21:47 |  Velikonoce nad laťkou 07;08
Veřejné závody ve skoku vysokém (hala).
Pořadatel: AO TJ Slovan Varnsdorf
Místo: Sportovní hala ve Varnsdorfu, ul. Západní 2984
Datum: 15.03.2008 od 9,00 hod.
ředitel závodu : Stanislav Skalický
hlavní rozhodčí : Ladislav Kubíček
Dívky nar. v roce 1997 a mladší
1.
Reicheltová Ivana 98
AC Č.Lípa
1,20
Mladší žákyně 95-96
1.
Dubská Pavlína 95
Sn Varns.
1,30
2.
Mrázková Míchaela 96
AC Č. Lípa
1,25
3.
Jará Anna 95
BG Varns
1,20
4.
Šmídová Valerie 95
BG Varns.
1,20
5.
Řeháková Petra 95
Sn Varns.
1,15
6.
Zeleňáková Petra 96
BG Varns.
1,15
7.
Zejdová Kristýna 96
SBG Varns.
1,05
Starší žákyně 93-94
1.
Ježková Iva 93
ZŠ Jab.v P.
1,45
2.
Křížová Eliška 93
Sn Varns.
1,45
3.
Brožová Daniela 93
AC Č. Lípa
1,35
4.
Smrčková Monika 94
Sn Varns.
1,35
Dorostenky 91-92
1.
Kalousková Lucie 92
AC Č. Lípa
1,50
Juniorky 89-90
1.
Musilová Tereza 90
AC Č. Lípa
1,40
2.
Pagáčová Barbora 90
Sn Varns.
1,35
Ženy nar. 88 a dříve
1.
Ajšmanová Kamila 87
AC Č. Lípa
1,55
2.
Pagáčová Lucie 87
Sn Varns.
1,45
3.
Svitáková Alena 66
AC Č. Lípa
1,20

Velikonoce nad laťkou 2008

2. května 2008 v 21:38 |  Velikonoce nad laťkou 07;08
oddíl atletiky TJ Slovan Varnsdorf
pořádá
dne 15.března 2008
XII. ročník soutěže ve skoku vysokém
VELIKONOCE NAD LAŤKOU
Místo : Sportovní hala ve Varnsdorfu - Západní ulice
Čas : Základní výška od 9,00 hod.
Přihlášky : V místě konání od 8,30 hod..
Startovné : Dorost, junioři a dospělí 30.- Kč
Kategorie : dívky narozené po roce 1996
chlapci narozené po roce 1996
mladší žákyně ročníky nar. 1995, 96
mladší žáci ročníky nar. 1995, 96
starší žákyně ročníky nar. 1993, 94
starší žáci ročníky nar. 1993, 94
dorostenky ročníky nar. 1991, 92
dorostenci ročníky nar. 1991, 92
juniorky ročníky nar. 1989, 90
junioři ročníky nar. 1989, 90
ženy ročníky nar. 1988 a dříve
muži ročníky nar. 1988 a dříve
Základní výška 100 cm.
Zvyšování po 5 cm do výšky 170 cm, dále po 3 cm. Technické přestávky pro rozskákání
budou ohlášeny v průběhu závodu podle přihlášek a ohlášených výšek vstupu do závodu.
Povrch a obutí : Palubová podlaha včetně odraziště. Obuv bez hřebů a černé gumy !!
Bez přezutí je vstup na sportoviště zakázán !!
Osobní věci neodkládejte v šatnách !!
Šatny slouží pouze na převlečení, event. k osprchování po závodech.
Pořadatel žádá účastníky o kázeň a udržování čistoty ve všech prostorách haly. Soutěž se řídí pravidly atletiky.
≤PŘIJEĎTE K NÁM NA KOLEDU !≥
Stanislav Skalický Ladislav Kubíček
ředitel závodu hlavní rozhodčí

KPJ st.žactva v hale 16.2.2008 Jablonec

2. května 2008 v 21:36 |  KPJ ml. žactva a st. žactva
V sobotu 16.2.2008 se konal v Jablonci KPJ st.žactva v hale.
Zde poměřili nováčci své síly, protože jsou v této kategorii prvním rokem.
Jindra Škorňa a Eliška Křížová se předvedli jako nejlepší z nich.
Jindra si udělal osobní rekord na 150 m časem 20,34 a dostal bronz. Na 60m skočil na 8.místě časem 8,28s.
Eliška si se 145 cm udělala rekord ve výšce a skončila na 5. místě. V dálce dostala bronz za skok dlouhý 447cm.
Další závodnice byly Jana Čiháčková 60 m-9,21, 150m-23,07, Lucie Košařová 60m-9,27, 150m-23,40 a poslední Tereza Školoudová 150m-24,13.
Doufejme, že závody na dráze budou lepší.

6.halová středa 13.2.2008 v Jablonci

2. května 2008 v 21:27 |  Halové středy v Jablonci nad Nisou
6.halová středa se konala 13.2.2008 v Jablonci
60 m
Škorňa Jindřich | 8,20 | 19.místo | osobní r. |
Školoudová Tereza | 9,78 | 18.místo |
Křížová Eliška | 8,95 | 11.místo |
600 m
Škorňa Jindřich | 1:59,39 | 6.místo | osobní r. |
Skalický Jakub | 2:07,65 | 8.místo | osobní r. |
Sladkovská Tereza | 2:32,59 | 7.místo | osobní r. |
Čiháčková Jana | 2:14,04 | 6.místo | osobní r. |
trojskok
KřížováEliška | 9,49 | 6.místo | osobní r. |
3 000 m
Rozborová Jitka | 13:10,70 | 1.místo | osobní r. |
Bitmanová Ywona | 13:53,38 | 2.místo | osobní r. |

Krajské přebory v hale dorostu, juniorů a dospělích 2.2.2008 v JnN

2. května 2008 v 21:18 |  KPJ dospělí a junioři
2.2.2008 se konaly krajské přebory v hale dorostu juniorů a dospělích.
Síly si změřili :
junioři :
60 m | Dejsun Dimi | 7,35 | bronz |
200 m | Dejsun Dimi | 24,24 | stříbro |
400 m | Pagáčová Bára | 71,44 | 2.místo |
dorostenci :
1500 m | Kalivoda Jiří | 5:03,49 | bronz |
muži :
1500 m | Podrazil Jiří | 4:19,87 | bronz |